20-lecie Kurkowego Bractwa Strzeleckiego w Tarnowie PodgórnymW dniu 28 maja 2016 roku Poczet sztandarowy w składzie Brat Jacek Rajewski, Siostra Anna Piechota oraz Brat Roman Janiak wraz ze Starszym Bractwa Bratem Józefem Poradziszem uczestniczyli w Uroczystości 20-lecia założenia Kurkowego Bractwa Strzeleckiego w Tarnowie Podgórnym.

Po uroczystej Mszy świętej Poczty sztandarowe, Goście, Siostry i Bracia przemaszerowali na strzelnice bracką, gdzie odbyły sie oficjalne uroczystości, na których Starszy Bractwa z Szamotuł życzył Siostrom i Braciom z Tarnowa Podgórnego wielu dalszych sukcesów w działalności ruchu Bractw Kurkowych i wyników strzeleckich.
W dniu poprzedzającym uroczystości na Termach w Tarnowie Podgórnym odbyło się zebranie Zarządu Zjednoczenia Kurkowych Bractw Strzeleckich R.P. z udziałem Zarządu Okręgu Szamotulskiego, na którym Bractwo Szamotulskie reprezentował i przedstawił jego historię, dokonania i stan aktualny Starszy bractwa Brat Józef Poradzisz. 

20-lecie Kurkowego Bractwa Strzeleckiego w Tarnowie Podgórnym 20-lecie Kurkowego Bractwa Strzeleckiego w Tarnowie Podgórnym 20-lecie Kurkowego Bractwa Strzeleckiego w Tarnowie Podgórnym 20-lecie Kurkowego Bractwa Strzeleckiego w Tarnowie Podgórnym 20-lecie Kurkowego Bractwa Strzeleckiego w Tarnowie Podgórnym
20-lecie Kurkowego Bractwa Strzeleckiego w Tarnowie Podgórnym